ביקור בפארקיה
  
מקומות לימי כיף/ עיון/ גיבוש
  
טיולי עובדים לפולין
  
איך מגיעים
  
צור קשר

יצירת קשר

טיולי עובדים לפולין - מסע עם משמעות

אם אתם מחפשים אחר יעד נסיעה לחו"ל בעל משמעות – אנו ממליצים על מסע לפולין. מסע עובדים לפולין כולל ביקור באתרי המורשת היהודיים, שרידים של גטאות מפורסמים ומחנות השמדה, לצד אתרים היסטוריים פולניים כמו עיר הנמל גדנסק (שהופקעה בגרמניה עת הייתה תחת השם דָנְצִיג לאחר הכנעתה ב- 1945), הטירה של הגראף פוטוצקי, ועוד. כמו כן, נבקר באתרים של פולין המודרנית, שכונות חדשות בוורשה ובקרקוב, ועוד.

המסע המשמעותי ביותר עבורכם כעובדים

אם אתם מחפשים חקר ומעקב אחר שורשי העם היהודי, ביקור במדינה לה היסטוריה עשירה של מלחמות ומאבקים, והעשרת הידע שלכם בנושא השואה והגבורה – הטיול לפולין מתאים בדיוק עבורכם. חברת טיולים מומחית תסדר עבורכם את כל הלוגיסטיקה וחובות ההיערכות, ותוציא אתכם לטיול מהנה, נוח ועם כל התנאים הנדרשים להצלחתו.

כרטוס בחברות תעופה זולות במיוחד

בשל מהפכת הלאו קוסט בישראל ניתן לטוס כיום בחברות תעופה קטנות המציעות מחצית עד רבע מהמחיר של אל על ועמיתותיה מהטיסות הסדירות. תמורת ויתור על כבודה שהיא יותר מהסטנדרט (תיק יד אחד ומזוודה אחת) אתם מקבלים כרטיס טיסה במחיר שמתקרב מאד לנסיעה במעבורת או ברכבת מהירה באירופה או ארה"ב.

הלנה במלונות בוטיק במחירי רצפה

המלונות בהם נשהה בערים השונות בפולין הנם מלונות בוטיק מפנקים אך יחד עם זאת – צנועים ואינטימיים. המחיר ללילה יהיה זול במיוחד ויאפשר לחבילת הטיול במסתכם להיות זולה מאד ולספק לכם חוויית טיול בהוצאות מופחתות מבלי לוותר על מרכזיות היעד וקרבתו לאתרים השונים המתוכננים בביקורכם.

היערכות למסע – הכיצד

אנו ממליצים לבוא בלבוש חם, להקדיש את רוב המקום במזוודה לגופיות, סוודרים וחולצות ארוכות אחרות, וכמובן לא לשכוח מעיל. הקדישו מקום לכמה חולצות קצרות במידה ויתחמם. אין צורך להביא מכנסיים קצרים. במידה ויש לכם תמרוקים נוזליים כמו אפטרשייב ובשמים חשוב מאד לאפסן אותם במזוודה בתוך תיק רחצה, ובשום אופן לא להעלות את זה אתכם בתיק היד למטוס. הסקיוריטי באירופה בחזור מאד לא סלחני בנושא הזה ולא יהסס לעכב אתכם לחקירה משטרתית אם תיתפסו.

טיולי עובדים לפולין - בואו למסע של פעם בחיים לפולין, וזכו לביקור בלתי נשכח המשלב אתרי מורשת לצד תיירות מודרנית!